Eventy firmowe z Akademią Klub Mila


Zapraszamy do naszych ośrodków – KLUBU MILA KAMIEŃ na Mazurach i KLUBU MILA ZEGRZYNEK nad Jeziorem Zegrzyńskim. Eventy organizujemy również na całych WIELKICH JEZIORACH MAZURSKICH.

Żeglarstwo od wieków jest elitarnym sportem, dlatego doskonale wpisuje się w konwencję spotkania biznesowego czy integracyjnego. Emocje, współzawodnictwo i bliski kontakt z naturą to sprawdzony przepis na idealny event, który na długo pozostanie w pamięci. Posiadamy doświadczenie w organizacji największych eventów żeglarskich w Polsce.

Umocnij więzy w zespole

Integracja w Klubie Mila Zegrzynek


Kameralny Klub Mila Zegrzynek, otoczony rezerwatem leśnym, to idealne miejsce na event w centralnej części kraju. Łączy elegancki charakter klubu żeglarskiego z doskonałym miejscem do uprawiania sportów motorowodnych, żeglarstwa, kajakarstwa i turystyki aktywnej. 
Na ponad 100 gości, którzy chcieliby zostać dłużej niż jeden dzień, czekają apartamenty oficerskie, drewniane domki i pokoje – kajuty o marynistycznym charakterze.

W naszej przystani czeka największa flota dostępna na Jeziorze Zegrzyńskim - 20 otwartopokładowych Sigm 600, motorówki, skutery, mniejsze łódki dla amatorów rekreacji, kajaki, rowery – sprzęt gotowy do uprzyjemnienia pobytu w naszym klubie wszystkim zespołom, gotowym do integracji lub szkolenia.

Dopływamy na eventy do wszystkich pobliskich hoteli usytuowanych nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego.

Dowiedz się więcej o naszej bazie w Zegrzynku

Integracja w Klubie Mila Kamień

Klub Mila Kamień może stać się doskonałym ośrodkiem, gdzie rozpocznie się i zakończy pełen wrażeń rejs integracyjny po całych Mazurach. Zaproponujemy nocleg w nowych drewnianych domkach Klubu Mila Kamień (nawet dla 600 gości) lub w sprawdzonych hotelach i pensjonatach na całym szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Stale powiększamy flotę jachtów kabinowych na Mazurach,  podwyższamy ich standard oraz dbamy o odpowiednie przygotowanie techniczne. Zaprosimy na pokład monotypowej dużej floty jachtów Antila 33-30-27-24 czy otwartopokładowych Sigm 600. Przygotujemy regaty na wodzie i wyruszymy do sąsiednich portów.

Dowiedz się więcej o naszej bazie w Kamieniu


W programie m.in.:

  • Regaty firmowe do 100 osób na jachtach Sigma 600 Club
  • Rejsy i regaty na nowych jachtach kabinowych Antila 24.4, 27, 30 i 33
  • Komfortowe noclegi i wyżywienie w Klubach Mila oraz innych portach
  • Przejażdżki szybkimi motorówkami, RIB-ami i skuterami wodnymi
  • Spływy kajakowe i rejsy statkiem wycieczkowym
  • Wycieczki rowerowe, rajdy 4x4 i quady
  • Organizacja konferencji i spotkań biznesowych
  • Autorskie programy team buildingowe i pikniki sportowe
  • Klimatyczne wieczorki z żeglarską oprawą

Ułożymy scenariusz dla Twojej firmy!

Aneta Żebrowska

Kierownik ds. kluczowych klientów
+48 605 533 363
aneta.zebrowska@akademiamila.pl


Monika Romańska

Kierownik ds. kluczowych klientów
+48 663 427 778
monika.romanska@akademiamila.pl

Wprowadź zespół na szerokie wody