Integracja w Klubie MIla Zegrzynek i okolicach

Kameralny Klub Mila Zegrzynek, otoczony rezerwatem leśnym, to idealne miejsce na event w centralnej części kraju. Łączy elegancki charakter klubu żeglarskiego z doskonałym miejscem do uprawiania sportów motorowodnych, żeglarstwa, kajakarstwa i turystyki aktywnej. 

Przygotujemy program wyjazdu, który połączy spotkanie biznesowe z walorami przyrodniczymi naszej bazy, a po szkoleniu firmowym zagwarantuje dla wszystkich relaks i niezapomniane przeżycia.

Na ponad 100 gości, którzy chcieliby zostać dłużej niż jeden dzień, czekają apartamenty oficerskie, drewniane domki i pokoje – kajuty o marynistycznym charakterze. Na część biznesową wyjazdu mamy gotowe 3 sale szkoleniowe z pełnym wyposażeniem.
W naszej przystani w Klubie Mila Zegrzynek czeka największa flota dostępna na Jeziorze Zegrzyńskim - 20 otwartopokładowych Sigm 600, jachty kabinowe Twister 26, motorówki, skutery, mniejsze łódki dla amatorów rekreacji, kajaki, rowery – sprzęt gotowy do uprzyjemnienia pobytu w naszym klubie wszystkim zespołom, gotowym do integracji lub szkolenia.

Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji największych eventów żeglarskich w Polsce i chętnie zabierze Twoją firmę na integrację nad wodą. Dopływamy na eventy do wszystkich pobliskich hoteli usytuowanych nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego.

Wprowadź zespół na szerokie wody

Aneta Żebrowska

Kierownik ds. kluczowych klientów
+48 605 533 363
aneta.zebrowska@akademiamila.pl


Monika Romańska

Kierownik ds. kluczowych klientów
+48 663 427 778
monika.romanska@akademiamila.pl