Sporty wodne z adrenaliną

Skutery wodne marki Sea Doo (o mocy od 90 do 160 KM) to sprzęt, który udostępniamy uczestnikom do samodzielnego prowadzenia po specjalnie przygotowanym torze a osobom z patentem sternika motorowodnego do samodzielnego pływania po całym akwenie.

Prowadzący poruszają się jeden za drugim, pod kontrolą instruktorów sportów motorowodnych i z opieką WOPR. Walory skuterów: osiągają duże prędkości, wyzwalają adrenalinę, są bardzo proste w obsłudze, a  przy tym widowiskowe.
Wakeboard to połączenie nart wodnych i jazdy na desce do surfingu. Polega na holowaniu przez motorówkę stojącego na desce sportowca, który trzyma drążek z liną zamocowany do motorówki. W jeździe zaawansowanej wykorzystywany jest ślad wodny, jaki zostawia pędząca motorówka, który pozwala na wykonywanie akrobacji.
Realizując imprezę z wykorzystaniem deski skorzystamy jednocześnie z dwóch atrakcji: pływania motorówką i nauką jazdy na desce. Jednorazowo możemy zaangażować 6 osobową grupę.

Motorówki z naszymi sternikami będą zapewniać szybkie przejażdżki z wiatrem we włosach i uśmiechem na twarzach. Wiraże, szybkie przemieszczanie się po akwenie jest świetną rozrywką wieczorem lub jako prezent dla zwycięzców regat.

Czas trwania bloku – 2 – 3h, rotacyjne odwiedzanie poszczególnych stanowisk.

Ułożymy scenariusz dla Twojej firmy!

Aneta Żebrowska

Kierownik ds. kluczowych klientów
+48 605 533 363
aneta.zebrowska@akademiamila.pl


Monika Romańska

Kierownik ds. kluczowych klientów
+48 663 427 778
monika.romanska@akademiamila.pl