Kajaki

Wyruszając z Klubu Mila Zegrzynek, zorganizujemy spływ kajakowy na rzece Narew. W naszej przystani skorzystamy z windy do umieszczania kajaków w wodzie, co pozwoli rozpocząć spływ bez konieczności wchodzenia do wody.
Trasa spływu, około 2-godzinna w zależności od warunków pogodowych, prowadzi nas wokół wyspy Euzebia. Za nią wpłyniemy do mniejszej rzeki Rządza, a przed mostem zawrócimy do Klubu Mila, omijając wyspę Euzebię z drugiej strony. Zielone brzegi, okoliczne porty i urokliwe zakątki - to piękny krajobraz tego spływu.

Nietypowa i zaskakująca trasa kajakowa rozpoczyna się w Dzierżeninie, dokąd docieramy wspólnie autobusem. Spływ kończymy bezpośrednio w Klubie Mila Zegrzynek po około 3 godzinach, co jest miłą niespodzianką dla uczestników. Goście udają się od razu do pokoi lub na kolejne atrakcje. Ten wariant daje nam szansę na zwiedzanie Narwi i jej dzikich zakątków, bez wysiłku, ale ze sportowym charakterem.
Trzecim sposobem na grupowe wykorzystanie kajaków są zawody, w których uczestnicy rywalizują na czas i pływają po wyznaczonej bojami trasie. Ta zabawa wiąże się z zaskakującymi wynikami i mocnym dopingiem z pomostów.

Gościom towarzyszą instruktorzy - przewodnicy, którzy na początku spływu objaśniają techniczne zagadnienia wydajnej obsługi sprzętu, a dodatkowo rekomendowana przez nas jednostka WOPR.
Czas trwania spływu – 1,5 – 3h, liczba osób do ustalenia.

Ułożymy scenariusz dla Twojej firmy!

Aneta Żebrowska

Kierownik ds. kluczowych klientów
+48 605 533 363
aneta.zebrowska@akademiamila.pl


Monika Romańska

Kierownik ds. kluczowych klientów
+48 663 427 778
monika.romanska@akademiamila.pl