Akademia Żeglarska Klub Mila dostarcza niezapomniane wrażenia oraz solidną wiedzę dzieciom, młodzieży i dorosłym. W naszej ofercie znajdą Państwo obozy i rejsy młodzieżowe, szkolenia żeglarskie i motorowodne, dodatkowe kursy z wiedzy żeglarskiej, np. SRC, a także najlepsze imprezy firmowe nad Zegrzem i na Mazurach. Z nami aktywnie i w miłej atmosferze spędzicie czas oraz rozwiniecie swoje pasje.

Nasza misja

Żeglarstwo to nie tylko sport, to styl życia i swoisty system wartości, wśród których najważniejsze to bezpieczeństwo i wytrwałość w dążeniu do celu.

Wykorzystujemy walory wychowawcze żeglarstwa i sportu, aby kształtować u młodych ludzi dobre cechy charakteru. Stawiamy na samodzielność, wiedzę, umiejętności i współpracę w grupie - cztery filary autorytetu współczesnego lidera. Państwa dzieci będą pod opieką doświadczonych wychowawców, zakwaterowane w komfortowych ośrodkach i na nowoczesnych jachtach.

Nasze cele:
Bezpieczne, beztroskie wakacje Twojego dziecka!
Efektywne szkolenie w przyjaznej atmosferze!
Inspirujący i motywujący event dla Twojej firmy!

Dlaczego my

Szkolimy według najwyższych standardów - naszą kadrę stanowią Instruktorzy Żeglarstwa PZŻ. Podczas kursów i egzaminów największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i panowanie nad jachtem w różnych sytuacjach. Pragniemy kształcić świadomych żeglarzy i motorowodniaków.

Imprezy firmowe przygotowujemy indywidualnie dla potrzeb każdej grupy. Zobowiązujemy się zapewnić Państwu najwyższej jakości sprzęt, najlepszych sterników i sprawdzone lokalizacje.

Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane przeżycia.

Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy, zaangażowani wychowawcy i profesjonalni sternicy. Posiadamy najwyższe kwalifikacje poświadczone uznanymi certyfikatami Polskiego Związku Żeglarskiego, Royal Yachting Association, International Yacht Training. W trosce o najwyższy poziom Państwa zadowolenia stale podnosimy swoje kwalifikacje. Regularnie organizujemy wewnętrzne unifikacje i warsztaty, uczestniczymy również w szkoleniach zewnętrznych.

Poznaj nas bliżej!

Certyfikaty

Posiadamy wszystkie wymagane prawem zezwolenia i gwarancje.
Przejrzyj dokumenty!

Bazy akademii

Od początku istnienia związani jesteśmy z Klubami Mila. Te eleganckie ośrodki zapewnią Wam komfort oraz poczucie bezpieczeństwa w otoczeniu lasu i wody. Aktywnie wypoczniecie, korzystając z nowoczesnych jachtów i wygodnej infrastruktury, a także szerokiej gamy zabawek wodnych i plażowych. Potrawy serwowane w restauracjach na terenie naszych ośrodków zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia.
Wirtualne zwiedzanie!

Nasze jachty

Dysponujemy nowym, bezpiecznym sprzętem pływającym i sportowym.
Zobacz na czym pływamy