• Dla kogo obóz: Dzieci w wieku 6 - 9 lat 
 • Czas trwania: 5 dni (poniedziałek - piątek)
 • Wyżywienie: we własnym zakresie
 • Zakwaterowanie: we własnym zakresie
 • Poziom trudności: 

Obóz rodzinny czyli aktywny wypoczynek

Terminy i ceny

Kod imprezy Od Do Cena
MPŻ1 29 czerwca 2020 3 lipca 2020 750,00 zł Rezerwuj
MPŻ2 6 lipca 2020 10 lipca 2020 750,00 zł Rezerwuj
MPŻ3 13 lipca 2020 17 lipca 2020 750,00 zł Rezerwuj
MPŻ4 20 lipca 2020 24 lipca 2020 750,00 zł Rezerwuj
MPŻ5 27 lipca 2020 31 lipca 2020 750,00 zł Rezerwuj
MPŻ6 3 sierpnia 2020 7 sierpnia 2020 750,00 zł Rezerwuj
MPŻ7 10 sierpnia 2020 14 sierpnia 2020 750,00 zł Rezerwuj
MPŻ8 17 sierpnia 2020 21 sierpnia 2020 750,00 zł Rezerwuj

Czym są półkolonie

Półkolonie to idealna propozycja dla rodziców, którzy chcieliby spędzić wakacje ze swoimi dziećmi, a jednocześnie móc swobodnie korzystać z uroków urlopu. To również doskonała okazja do tego, aby przygotować dziecko do wyjazdów na obozy i zaszczepić w nich pasję do aktywności, wdrożyć do żeglowania i obcowania z wodą.

Zajęcia sportowe  będą odbywały się w dwóch blokach dziennie, co najmniej po 3 h. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych instruktorzy będą realizowali sportowe zajęcia lądowe.

Dla rodziców dzieci z obozu rodzinnego przygotowaliśmy zniżki -20% na korzystanie w czasie pobytu ze sprzętu będącego na wyposażeniu wypożyczalni (rowery, SUPy, łodzie wiosłowe, jachty, motorówki). Ponadto dla wszystkich rodzin, których dzieci korzystają z oferty obozu rodzinnego przewidujemy wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Zapraszamy również do uczestnictwa w otwartych animacjach i zabawach wraz z animatorami Klubu Mila (scena, karaoke, zajęcia taneczno-ruchowe i inne, zgodnie z programem animacji ośrodka). 

Akademia nie pośredniczy w rezerwacji miejsc w Klubie Mila w Kamieniu. Oferta dodatkowa dla osób które wykupią pobyt w Klubie Mila.

 • pływanie na jachtach typy SIGMA 600 Club w załodze 5 cio osobowej plus instruktor
 • gry i zabawy w żeglarskim klimacie
 • mini regatyW TRAKCIE ZAJĘĆ NA WODZIE WSZYSCY UCZESTNICY UBRANI SA W KAMIZELKI ASEKURACYJNE!

 • nauka przez zabawę umiejętności żeglowania na jachtach Sigma 600 Club 
 • wdrożenie postaw aktywnego wypoczynku jako alternatywy dla gier komputerowych i uzależnień od elektroniki 
 • integracja w grupie rówieśniczej
 • ukończony co najmniej 6 rok życia w roku bieżącym
 • stan zdrowia pozwalający na realizację programu szkoleniowego – brak przeciwskazań zdrowotnych
 • dokonanie przez Rodzica lub Opiekuna prawnego rezerwacji, wraz z opłaceniem 30% zaliczki za imprezę turystyczną

Jachty na obozie

SIGMA 600 CLUB

Specjalnie zmodyfikowany dla Akademii jacht Sigma 600 Club to jednostka otwartopokładowa nowej generacji – stabilna, bezpieczna, estetyczna i nowoczesna, wyposażona w osprzęt renomowanych producentów. Długość: 6 m, szer. 2,42 m, pow. ożaglowania 16,5 m2. W ocenie naszych ekspertów, jest to obecnie jeden z najlepszych na świecie jachtów uniwersalnych: do szkolenia, dla bezpiecznej zabawy dla dzieci i początkujących, a jednocześnie satysfakcjonujący nautycznie w pływaniu regatowym.
Na jachcie pływa do 5 osób plus instruktor.

Co każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą na obóz?

 • strój kąpielowy, strój sportowy, strój do zajęć w terenie (dresy, bluzy),
 • kurtka przeciwdeszczowa (najlepiej sztormiak),
 • pełne obuwie z miękką podeszwą (2 pary, w tym buty sportowe typu trampki/tenisówki na jacht),
 • nakrycie głowy – czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, krem wysokim z filtrem, spray na  komary, butelka lub bidon na wodę, pomadka do ust lub wazelina kosmetyczna (ważne!).

Ubezpieczenie

Oferta imprezy turystycznej zawiera ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków + amatorskiego uprawiania sportu do 10 000 zł.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - OPCJA DODATKOWA

Zainteresowani Rodzice mają możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Ubezpieczyciel Signal Iduna S.A. zapewnia zwrot poniesionych kosztów obozu w przypadku choroby uczestnika przed lub w czasie imprezy turystycznej.

Koszt – 3% od całkowitej sumy kosztów imprezy

pobierz Ogólne Warunki ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

Bezpieczeństwo na wodzie

Uczestnicy pływają na bezpiecznych jachtach otwartopokładowych typu SIGMA 600 Club w załogach 5-osobowych zawsze pod nadzorem instruktora-sternika. Od wejścia na pomost aż do zakończenia zajęć obowiązuje noszenie kamizelek asekuracyjnych. Dopasowane rozmiarem środki asekuracyjne zapewnia organizator. Instukotrzy posiadają ze sobą środki łączności radiowej i telefonicznej z pozostałą kadrą i bosmanatem. Bosman dysponuje jachtami motorowymi w razie potrzeby udzielenia pomocy.

Żegluga odbywa się na bezpiecznych wodach Jeziora Bełdany przy wietrze do 4B. Instruktorzy i kierownik obozu stale obserwują prognozy pogody i podejmują decyzje o wstrzymaniu zajęć na wodzie w przypadku przewidywanych niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Część zajęć może zostać zamieniona na zajęcia lądowe. Żegluga odbywa się tylko w porze dziennej.

Uczestnicy są zobowiązaniu do każdorazowego wyposażenia się w czapkę z daszkiem, krem z filtrem do opalania, bidon z wodą (nieograniczony dostęp do wody zapewnia restauracja).

W przypadku ukąszenia kleszcza na wniosek rodziców istnieje możliwość przesłania owada do laboratorium celem zbadania na obecność krętków boreliozy. Usługa jest odpłatna zgodnie z cennikiem wybranego laboratorium.

Cena nie obejmuje

Dojazdu,ZAKWATEROWANIA, kosztów leczenia i ew. lekarstw (w przypadku zachorowania w czasie imprezy), dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, kosztów dodatkowych diet / przygotowania posiłków (innych niż wegetariańskie) przez restaurację.

Cena obejmuje

Żeglowanie na jachtach Sigma 600 Club, opieka wykwalifikowanej kadry, realizacja programu, ubezpieczenie NNW + AS uczestnika w wysokości 10 000 zł.

 

Kadra

Kadra współpracująca z nami to wysokiej klasy specjaliści, instruktorzy, sternicy, trenerzy, wychowawcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, predyspozycje pedagogiczne, a przede wszystkim radość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.

Rezerwacja

Impreza

Rezerwujący

Uczestnik

Ubezpieczenie i transport

Uwagi