• Dla kogo obóz: Dzieci i młodzież w wieku 10 - 14 lat 
 • Czas trwania: 14 dni (13 noclegów)
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
 • Zakwaterowanie: Pokoje-kajuty 2, 3 i 4-osobowe
 • Poziom trudności: 

Sprawdź się w różnych dyscyplinach sportowych!

Terminy i ceny

Kod imprezy Od Do Noclegi Cena
ZSP1 28 czerwca 2020 11 lipca 2020 13 2999,00 zł Rezerwuj
ZSP2 12 lipca 2020 25 lipca 2020 13 2999,00 zł Rezerwuj
ZSP3 26 lipca 2020 8 sierpnia 2020 13 2999,00 zł Rezerwuj
ZSP4 9 sierpnia 2020 22 sierpnia 2020 13 2999,00 zł Rezerwuj

Noclegi i wyżywienie

Klub Mila Zegrzynek w Jadwisinie k/Serocka nad Jeziorem Zegrzyńskim, położony 30 km od Centrum Warszawy. To bezpieczne, kameralne, pełne uroku, posiadające znakomity mikroklimat, a jednocześnie tętniące życiem miejsce. Cisza, las, jezioro, z dala od codziennego zgiełku, zapewnia zaskakujący spokój, jak na tak niewielką odległość od miasta. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami urządzone są w stylu kajut na klasycznym żaglowcu. Nowoczesne i funkcjonalne. Mieszkając w nich, uczestnicy naszych obozów mają szansę poczuć atmosferę prawdziwego rejsu – zasypiają i budzą się na statku.

Zakres obozu

Zapraszamy dzieci i młodzież na obóz ogólnosportowy, idealny dla wszystkich lubiących aktywność i poszukujących nowych, inspirujących zajęć. Chcecie się sprawdzić? Ten obóz daje niepowtarzalną możliwość spróbowania różnych dyscyplin sportowych od żeglarstwa na Sigmach 600 Club, poprzez spływ kajakowy, wakeboardingu, aż po rowerową wycieczkę po zegrzyńskich trasach. To będzie intensywne 14 dni, pełne ruchu, zabawy oraz nowych znajomości. Pokażemy Wam wiele różnych sportów, z których z pewnością wybierzecie swoje nowe pasje. Zorganizujemy zawody i turniej, aby każdy poczuł się w nich wyróżniony. Ponadto popłyniemy lub pojedziemy na rowerach do parku linowego, a wieczory spędzimy na animacjach i przy ognisku.
Na obozie otrzymacie mnóstwo wiedzy, ruchu i humoru. Przeżyjecie przygodę życia i wrócicie lepiej przygotowani także do Waszych codziennych wyzwań.
 
 • żeglarstwo minimum 5 x 3h
 • wakeboarding 2 x 2h
 • rowerowe wycieczki po malowniczych terenach zalewu
 • regaty na kajakach z nagrodami
 • frisbee, korfball
 • harcerski program biwakowy na wyspie – zajęcia w lesie, posiłki w terenie – przygotowane wcześniej w naszej kuchni, a przyrządzane na samodzielnie zbudowanym palenisku, nauka umiejętności pionierskich.
 • nocleg w szałasach zbudowanych samodzielnie pod nadzorem instruktorów – należy mieć ze sobą śpiwór, menażkę i niezbędnik turystyczny
 • gry zespołowe
 • wyjście do parku linowego
 • ogniska i animacje
 • nauka umiejętności żeglowania na jachtach Sigma 600 Club
 • pozyskanie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie przygotowującym do korzystania z wakeboardu - nauka
 • integracja w grupie rówieśniczej
 • zrealizowanie aktywnego wypoczynku i zapobieganie wakacyjnej nudzie
 • ukończony 11 rok życia w roku bieżącym
 • stan zdrowia pozwalający na realizację programu szkoleniowego – brak przeciwskazań zdrowotnych
 • dokonanie przez Rodzica rezerwacji, wraz z opłaceniem 30% zaliczki za imprezę turystyczną
8:00 Gimnastyka poranna

8:30 Śniadanie

9:15 Apel organizacyjny

10:00 Zajęcia programowe

13:30 Obiad

14:00 Przerwa poobiednia

15:00 Zajęcia programowe

19:00 Kolacja

20:00 Zajęcia wieczorne

22:00 Cisza nocna

Jachty na obozie

SIGMA 600 CLUB

Nowoczesny i specjalnie zmodyfikowany dla Akademii jacht Sigma 600 Club. Jest to jednostka otwartopokładowa nowej generacji – stabilna, bezpieczna, estetyczna i nowoczesna, wyposażona w osprzęt renomowanych producentów. Długość: 6 m, szer. 2,42 m, pow. ożaglowania 16,5 m2. W ocenie naszych ekspertów, jest to obecnie jeden z najlepszych na świecie jachtów uniwersalnych: do szkolenia, dla bezpiecznej zabawy dla dzieci i początkujących, a jednocześnie satysfakcjonujący nautycznie w pływaniu regatowym. Na jachcie pływa do 5 osób plus instruktor.

Dojazd własny

Przyjazd dzieci w godz. 16:00-18:00 w pierwszą niedzielę obozu, wyjazd w ostatnią sobotę – odbiór od 9:00 do 11:00.

Co każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą na obóz?

 • Latarka (najlepiej czołowa), strój kąpielowy, strój sportowy, strój do zajęć w terenie (dresy, bluzy),
 • przybory do mycia, 2 ręczniki (w tym jeden plażowy) kurtka przeciwdeszczowa (najlepiej sztormiak),
 • pełne obuwie z miękką podeszwą (2 pary, w tym buty sportowe typu trampki/tenisówki na jacht),
 • nakrycie głowy – czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, krem wysokim z filtrem
 • spray na komary, butelka lub bidon na wodę, pomadka do ust lub wazelina kosmetyczna (ważne!)
 • zdjęcie do Certyfikatu o wymiarach 3,5 x 4,5 cm.

Ubezpieczenie

Oferta imprezy turystycznej zawiera ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków + amatorskiego uprawiania sportu do 10 000 zł.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - OPCJA DODATKOWA

Zainteresowani Rodzice mają możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Ubezpieczyciel SIGNAL IDUNA S.A. zapewnia zwrot poniesionych kosztów obozu w przypadku choroby uczestnika przed lub w czasie imprezy turystycznej.

Koszt – 3% od całkowitej sumy kosztów imprezy

pobierz Ogólne Warunki ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

Bezpieczeństwo na wodzie

Uczestnicy pływają na bezpiecznych jachtach otwartopokładowych typu SIGMA 600 Club w załogach 5-osobowych zawsze pod nadzorem instruktora-sternika. Od wejścia na pomost aż do zakończenia zajęć obowiązuje noszenie kamizelek asekuracyjnych. Dopasowane rozmiarem środki asekuracyjne zapewnia organizator. Instukotrzy posiadają ze sobą środki łączności radiowej i telefonicznej z pozostałą kadrą i bosmanatem. Bosman dysponuje jachtami motorowymi w razie potrzeby udzielenia pomocy.

Żegluga odbywa się na bezpiecznych wodach Zalewu Zegrzyńskiego przy wietrze do 4B. Instruktorzy i kierownik obozu stale obserwują prognozy pogody i podejmują decyzje o wstrzymaniu zajęć na wodzie w przypadku przewidywanych niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Część zajęć może zostać zamieniona na zajęcia lądowe. Żegluga odbywa się tylko w porze dziennej.

Uczestnicy są zobowiązaniu do każdorazowego wyposażenia się w czapkę z daszkiem, krem z filtrem do opalania, bidon z wodą (nieograniczony dostęp do wody zapewnia restauracja).

W przypadku ukąszenia kleszcza na wniosek rodziców istnieje możliwość przesłania owada do laboratorium celem zbadania na obecność krętków boreliozy. Usługa jest odpłatna zgodnie z cennikiem wybranego laboratorium.

Cena nie obejmuje

Dojazdu, kosztów leczenia i ew. lekarstw (w przypadku zachorowania w czasie imprezy), dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, kosztów dodatkowych diet / przygotowania posiłków innych niż wegetariańskie przez restaurację.

Cena obejmuje

Żeglowanie na jachtach Sigma 600 Club, zakwaterowanie w Klubie Mila w Zegrzynku (13 noclegów), pełne wyżywienie, opieka wykwalifikowanej kadry, realizacja programu, ubezpieczenie NNW + AS uczestnika w wysokości 10 000 zł.

Kadra

Kadra współpracująca z nami to wysokiej klasy specjaliści, instruktorzy, sternicy, trenerzy, wychowawcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, predyspozycje pedagogiczne, a przede wszystkim radość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami.

Rezerwacja

Impreza

Rezerwujący

Uczestnik

Ubezpieczenie i transport

Uwagi