Nowa baza czarterowa na Północy Mazur - Port "Stranda"

Czarteruj z północnej części Wielkich Jezior Mazurskich

 


W Porcie "Stranda" znajdziesz takie udogodnienia jak:

  • Wygodne pomosty cumownicze 
  • Miejsca postojowe dla największych jednostek 
  • Dostęp do wody i prądu na kei
  • Toalety i prysznice
  • Tawerna z muzyką na żywo
  • Parking
  • Port przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych

Zacumuj w bezpiecznej przystani

Port

Przystań jachtowa jest w stanie pomieścić 200 jednostek. W odległości około 2 km znajdują się 2 stacje paliwowe dla jachtów. Istnieje również możliwość slipowania łodzi, podłączenia do prądu oraz wody. Do dyspozycji szanownych Żeglarzy są czyste i zadbane sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

 

Tawerna

W samym sercu stanicy znajduje się nowoczesna i zmodernizowana w 2021 roku tawerna dla kilkuset gości (w środku + miejsca na tarasie). Widok rozpościerający się z tarasu jest odpowiednią oprawą dla dań serwowanych przez kuchnię. Tawerna specjalizuje się w daniach z grilla, inspiracje czerpie także z tradycyjnej kuchni norweskiej. W sezonie letnim tawerna czynna jest od godziny 8.00 do 24.00.

 

Parking

Dla gości zmotoryzowanych przygotowanych jest 100 miejsc parkingowych, w sezonie 2022 oddany zostanie do użytku zmodernizowany parking.

 

Szanty i Rozrywka

Zapraszamy na wieczory z szantami. Przez cały sezon (od maja do końca września / początku października), kilka razy w tygodniu przy Tawernie odbywają się koncerty szantowe, rockowe i popowe. Przed i po szczycie sezony organizowane są 1-2 koncerty w tygodniu. Bez względu na ich ilość, zawsze gwarantujemy dobrą zabawę przy muzyce na żywo.

 

STRANDA przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych

Wiele elementów w marinie dostosowanych jest dla osób niepełnosprawnych. Podjazdy, uchwyty w sanitariatach, wyrównanie niektórych elementów terenu - to wszystko niweluje podstawową niepełnosprawność i pozwala się cieszyć naszą ofertą wszystkim klientom.